Kurulduğu 1994 yılından bu yana, müşterilerine en güvenilir ve en hızlı hizmeti sağlamayı amaç edinen ONUR Makina ve Motor Yatakları Tic. San. LTD. ŞTİ. Türkiye'de motor yatağı ve motor burcu sektörünün önde gelen kuruluşlarındandır. Uzun yılların verdiği tecrübenin yanı sıra gelişmiş teknolojiden de yararlanarak hizmet sunulmaktadır.

 

    ONUR Makina Afyon-Ankara kara yolu 6. km'de bulunan fabrikasında ve Afyon şehir merkezinde bulunan Şirket Merkezinde müşterilerine hizmet vermektedir.

 

    ONUR Makina, sektöründeki teknoloji ile gelişmeleri yakından takip etmekte olup yeni teknolojileri kullanmaktadır.

 

    Mamullerimizle ilgili ürün standartlarına uygun çalışmayı prensip edinmiş olan şirketimiz, ulusal belgelendirme kuruluşumuz olan Türk Standartları Enstitüsü'nde standartlara uygunluk belgesi almıştır.

 

    Şirketimiz 2001 yılı itibariyle 2.000 m2 kapalı alanı ve 50.000 m2 açık alanı kullanarak üretim yapmaktadır. Kazandığı ve sahip olduğu tüm kaynakları üretime yönlendiren şirketimiz, gelecek yıllarda üretim kapasitesini ve çalışan sayısını arttırarak her zaman dünya standartlarında mamul üretmeyi kendisine hedef seçmiştir.

 

        Kuruluşumuz yaşam kaynağının müşterileri olduğu bilincindedir. Öncelikle kalite yoluyla müşterilerimizin güvenini kazanmak, ihtiyaç ve beklentilerini en doğru şekilde tespit ederek sundugumuz ürünlerde müşterilerimizin tatminini sağlamaktır.

 

    "Kalite kontrol edilemez, üretilir" düşüncesinden hareketle, kaliteyi ürünlerimizin üretim sürecinin her aşamasında üreterek kalite zincirini oluşturmak, korumak ve sürekliliğini sağlamaktır.

 

    Şirketimiz çevreyi korumayı ve çevresine katkıda bulunmayı içinde yaşadığı topluma duyduğu sorumluluk bilincinin bir gereği sayar.

 

    Kalite seviyesinin yükseltilmesi, verimliliğin arttırılması ve çevrenin korunması amacıyla güncel teknolojiyi sürekli olarak takip etmeyi ve uygulamayı amaç edinmiştir.

 

İstatistik Teknikler

 

    Kuruluşumuzda istatistik tekniklerin kullanılmasının yararına inanılmış olup aşağıdaki uygulamalarda kullanılmaktadır.

 

       Kalite hedeflerinin değerlendirilmesinde ve tespit edilen hedeflerle gidişin dönemler halinde takip edilmesinde, uygun olmayan ürün kayıtlarının değerlendirilmesinde, analiz edilmesinde, istatistik teknikleri kullanılarak rapor haline getirilmesinde ve yapılacak düzeltici ve önleyici faaliyetlere karar alınmasinda, müşteri şikayetlerinin analiz edilmesinde ve sorunların tespit edilerek çözülmesinde, istatistik çalışmalarını yapan birimler tarafından raporlar oluşturulur. Bu raporlar ilgili bölümlerin ve yöneticilerin dikkatine sunulur ve sorunların çözümü için gerekli çalışmalar başlatılır.

 

- İletişim

- Online Menu

- Bize Katılın

Adres: Sakarya Mah.Ankara Cad.No:50

Susuz Kasabası / Afyonkarahisar

e-mail:  onurmakina@onurmakina.com

Design by Com.On Graphics

Tel: 0272 223 14 05 - Fax: 0272 213 70 38